20 Mayıs 2013 Pazartesi

Şık ve rahat bahçe pikniği temaları

Güzelleşen havaların etkisiyle bahçelere yayılma isteği artıyor içimizde.Tabi benim gibi bahar alerjisi olanların gönlü istesede kaçmak zorunda kalıyor güzelim doğadan.Sıcak güneş,esen hafif rüzgar,mis çiçek kokusu,yeşilin buluşmasıyla kucaklayan doğayı piknik tadında geçirmek isteyenlere öneriler.

 Denizin ve güneşin renklerinden esinlenerek renkli bir masa hazırlayabilirsiniz.Bahçenizden kopardığınız birkaç papatyada masanıza şıklık katabilir.

 Piknik çantanız varsa hazırladığınız pratik yiyecekler ve içeceklerle harika bir gün sizi bekliyor olacaktır.

 Piknik sepeti yerine eski bavulları da kullanabilirsiniz.Bu şık ve sevimli bavula sığdırdıklarınıza nostaljik bir örtü de eklemeyi unutmayın derim:)

 Farklı renkler ve farklı çizgiler modern görünmenin bir parçasıdır.Siyah beyaz örtülerin üzerine koyacağınız renkli sunumlar çok hoş gözükecektir.

Böyle çiçeklerle dolu bir masada yapılacak keyfin hali başkadır. Hele çimlerin üzerindeki bu keyfe yorum yapamıyorum.Resimler:http://www.homedit.com

1 yorum:

  1. yazın en keyifli zamanlarından biride yeşillikler içinde keyifli bir mangal yakmak. Özlemişiz en kısa zamanda planlamak lazım

    YanıtlaSil